ZPŮSOBY PLATBY

Kartou online:

Bezpečným a pohodlným způsobem bezhotovostní platby je použití internetových platebních karet MasterCard a VISA. Pro ověření držitele karty u jeho banky je přímo během transakce využíván bezpečnostní protokol 3-D Secure podporovaný karetními asociacemi. Toto řešení snižuje riziko reklamací platební transakce ze strany uživatele. Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a MUZZA design s.r.o. jako obchodník k nim nemá přístup, ani je nikde neukládá.

 

Okamžitým převodem online přes GoPay:

Ve spolupráci se společností GoPay nabízíme možnost platit zjednodušeným platebním příkazem u následujících bank:

• Česká spořitelna
• ČSOB
• Komerční banka
• Raiffeisen Bank
• UniCredit Bank
• ERA
• mBank
• Fio banka

Rychlý platební příkaz spočívá v tom, že Vás ihned po dokončení objednávky přesměrujeme do Vašeho internetového bankovnictví, kde můžete po zabezpečeném přihlášení odeslat předvyplněný platební příkaz. Vše je velice jednoduché a 100% bezpečné.

 

Běžným převodem: 

Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, automaticky vám na e-mail zašleme pokyny k platbě/zálohovou fakturu a po připsání platby na náš účet zboží odešleme. Na tentýž email následně obdržíte daňový doklad. (Připsání částky na účet zpravidla trvá 1-2 pracovní dny). Při platbě převodem na účet může být termín dodání ovlivněn termínem přijetí platby v bance. Je potřeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou. Zboží expedujeme vždy až po připsání platby na náš účet. O přijetí platby a odeslání zboží Vás vždy kontaktujeme emailem.

Číslo účtu: 2001301090 / 2010
IBAN: CZ7520100000002001301090
SWIFT: FIOBCZPPXXX
Variabilní symbol: uveďte číslo Vaši objednávky

 

Dobírkou:

Částku na dobírku uhradíte až na místě kurýrovi. Výše dobírky může být pro nové zákazníky omezena, více informací vždy obdržíte skrze e-mail. Bohužel, v případě osobního odběru je možné platit pouze bankovním převodem nebo platební kartou.

 

Paypal:

Zvolíte-li platbu prostřednictvím elektronické peněženky Paypal, naše stránky Vás automaticky přesměrují na stránku www.paypal.com. Na teto stránce si můžete vybrat způsob platby. Zaplatit můžete buď přes svůj již registrovaný PayPal účet “Pay with my PayPal account”, anebo platební či debetní kartou “Pay with my credit or debit card”. Chcete-li platit přes registrovaný PayPal účet, musíte se nejdříve přihlásit a poté potvrdit platbu čímž dokončíte objednávku. Nezapomeňte zkontrolovat vaši fakturační a emailovou adresu uvedenou na objednávce. Měly by být stejné jako adresy, které budete zadávat při PayPal platbě.

 

Platba přes Bitcoin: 

V našem e-shopu si můžete také zvolit rychlou platbu kryptoměnou. Budete přesměrováni na bezpečnou platební bránu k zaplacení přes GoPay. V případě vrácení/reklamování zboží, bude kupní cena vrácena v českých korunách ve výši uvedené na faktuře. Vrátit kupní cenu v kryptoměně není v této chvílí možné.

Close Můj košík
Close Oblíbené
Close

Close
Menu
Categories