OBRAZY, OKRASA VAŠEHO DOMOVA

Prázdné stěny mohou často působit chladně a pro domov až příliš neosobně. Jedním z největších pomocníků při vytváření žádané atmosféry jsou určitě obrazy. Tato umělecká díla totiž rozhodně nepatří jen do galerií. Obrazy dokáží zaručeně oživit interiér a dodat mu jedinečnou atmosféru. Místnosti s obrazy působí přívětivěji, změní jejich charakter a navíc je na ně zkrátka radost pohledět. Pohrávají si s našimi emocemi a dokáží pozoruhodně modelovat náladu a atmosféru, navíc prostoru vdechnou příjemné domácí vibrace.

Začněte s radostí dekorovat, zdobit a vytvořte z vybraných uměleckých děl stylový středobod prostoru. K dokonalosti a harmonickému prostředí již nebude nic chybět. Prohlédněte si tedy naši rozšířenou nabídku obrazů a ozdobte s nimi holé zdi!

Zlaté odstíny

Není potřeba bydlet v přepychovém paláci, abyste si zlatou barvu mohli užít! Zlatá barva dokáže vyniknout zejména v kombinaci s bílou barvou, která ji zvýrazní, nebo s černou barvou, která vytvoří oku lahodící konstrast.

Žluté odstíny

Žlutá barva dokáže místnost příjemně oživit, dodat ji spoustu pozitivní energie a hřejivé teplo. Hodí se jako nejen jako dominantní barva, ale i jako barva doplňková.

Modré odstíny

Modrá barva v interiéru působí uklidňujícím dojmem. Ve spojení s dalšími tmavými barvami může místnost příjemně zchladit, avšak je třeba být na pozoru, aby ve výsledku nebyla daná místnost chladná až moc, což by mělo za následek opačný účinek.

Růžové odstíny

Růžová barva je spojována hlavně s volností, energií a láskou. Tyto emoce můžete o to víc zdůraznit právě ve formě obrazů, které tyto emoce dokáží o to více vyjádřit.

Černé odstíny

Černá barva dokáže přinést eleganci a styl každému interiéru a velice snadno ji zkombinujete s jakkoukoliv jinou barvou. Svojí jednoduchostí nechá vyniknout design každého stylu, přičemž ještě podrtrhne jeho jedinečnost.

“Line Art”

Jedná se o obrazy, které se skládají z výrazných čar či křivek umístěných na pozadí, bez jakýchkoliv stínů či barev. Zdůrazňují tvar a linie daných objektů a jsou velice oblíbené pro minimalistický styl.

Flóra

Pravou a svěží zeleň v interiéru jen tak nenahradíte, avšak obrazy s touto tématikou mohou být ideálním doplněním. Různorodost a přirozená krása rostlin zajistí, že pro každý styl se najde vyhovující obraz.

Destinace

Ať místa oblíbená či vysněná, na zeď je věsíme již od útlého věku. Ty správné obrazy mohou skvěle podtrhnout atmosféru daného města či státu a interiéru dodají zajímavou hloubku.

Novinky

BETON V HLAVNÍ ROLI
NEJOBLÍBENĚJŠÍ KOLEKCE POHOVEK
Close Můj košík
Close Oblíbené
Close

Close
Menu
Categories
Newsletter
ZÍSKEJTE 150 KČ NA VAŠI PRVNÍ OBJEDNÁVKU
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte poukaz v hodnotě 150 Kč. Poukaz Vám bude zaslán na e-mail, stejně jako naše nejaktuálnější novinky ze světa designu a probíhající akce.