O NÁS

Jsme tým mladých lidí, kteří jsou vášniví pro design a nápaditost. Sdílíme svou vizi životního stylu tím, že vytváříme on-line destinaci a Mekku pro pečlivě vybírané a nadčasové interiérové kousky, nápady na design exteriéru či inovativní vychytávky, které si určitě zamilujete.

Jsme jednoduše vaše MUZZA

Muzza je místem zajímavých a stylových výrobků, které vytvářejí etablovaní designéři, ale i mladé začínající talenty, současní umělci a řemeslníci z celého světa. Naším cílem je nabízet sortiment výrobků, které vyhovují každému prostoru, jakémukoliv stylu a cenové relaci.

CO NABÍZÍME

• DIZAJN

Jedinečný design je pro nás alfou a omegou. Hledáme pro vás inspirace a nápady, objevujeme nové trendy, které se dají elegantně a hravě integrovat do Vašeho každodenního života.

• CENY

Exkluzivita neznamená nedosažitelný luxus – spíše se spoléháme na spojení kvality, super vzhledu a přinášíme limitované edice za přijatelné ceny.

• KVALITA

Máme obrovské štěstí, že můžeme spolupracovat s lidmi, pro které je kvalita a funkčnost výrobku stejně důležitá jako design.

PRO POKOJ V DUŠI

• DORUČENÍ

Naše produkty jsou často vyrobeny přímo na objednávku a proto může být doba dodání u některých kousků o něco delší. Je to sice kompromis, ale věříme, že na kvalitu a jedinečný vzhled za bezkonkurenční cenu si stojí za to počkat.

• SLEDOVANÍ ZÁSILKY

Vaši objednávku můžete sledovat na každém kroku – od procesu výroby až po přijetí do Vašich rukou. A pokud se něco změní, budeme Vás informovat.

• BEZPROBLÉMOVÉ VRÁCENÍ

Jsme si téměř jisti, že se vám všechno bude líbit, ale pokud ne, můžete nám to do 30 dnů od doručení vrátit. Jednoduše nás kontaktujte a my se postaráme o to, aby naši kurýři dovezly zboží zpět k nám. Více informací ohledně vrácení a reklamace zboží najdete tady.

Close Můj košík
Close Oblíbené
Close

Close
Menu
Categories
Newsletter
ZÍSKEJTE 150 KČ NA VAŠI PRVNÍ OBJEDNÁVKU
Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte poukaz v hodnotě 150 Kč. Poukaz Vám bude zaslán na e-mail, stejně jako naše nejaktuálnější novinky ze světa designu a probíhající akce.