DOPRAVA

Prostřednictvím našich partnerských firem Vám spolehlivě a bezpečně dovezeme zboží na vaši adresu. Vezměte prosím na vědomí, pokud máte ve vaší objednávce více produktů, doba dodání u jednotlivých produktů se může lišit. Příslušné údaje najdete u jednotlivého produktu.
Muzza využívá služeb přepravních společností s nejlepší tradicí a službami. V případě zájmu Vám rovněž můžeme zajistit výnos vaší objednávky až do bytu. Pro sjednání a více informací o ceně kontaktujte náš zákaznický servis na emailové adrese [email protected].
O bezpečné a rychlé doručení k Vám domů se postarají následující doručovací společnosti:

• GLS (99 Kč)
• DB Schenker & FOFR – nadrozměr (od 299 Kč – 1399 Kč)

GLS:

GLS předem informuje příjemce o čase doručení balíku. Jakmile je objednané zboží připraveno k odeslání, příjemce obdrží e-mailovou nebo textovou zprávu obsahující informace o připravovaném doručení balíku prostřednictvím GLS. GLS standardně provádí dva doručovací pokusy.
Ráno v den doručení zašle GLS příjemci e-mailovou nebo textovou zprávu obsahující tříhodinové časové okno pro doručení. Zpráva obsahuje i telefonní číslo doručujícího řidiče a zákaznického servisu GLS.

Doručení ve zvolený den:

V ideálním případě Vám je balík dodán osobně. Vy pak jen podpisem potvrdíte jeho převzetí. Balík za Vás může převzít i jiný člen rodiny.

Jestliže není nikdo doma:

GLS se zeptá Vašich sousedů, jestli pro Vás balík mohou převzít. Jestliže žádný ze sousedů Váš balík převzít nemůže, GLS ho vrátí zpět do regionálního depa a v dalších pracovních dnech provede druhý a poté třetí pokus o doručení.

Doručení po pracovní době:

Váš balík si můžete nechat doručit i po pracovní době. Ve městech s depy je možné doručování v podvečer mezi 17.00 a 20.00 hod.
Je to vhodné řešení pro pracující, kteří nejsou během dne doma. GLS doručí Váš balík, až budete doma – tedy mezi 17.00 a 20.00 hod.

Sledovaní zásilky: zde
Kontakt na dopravce: +420 567 771 111

FOFR:

Přepravní společnost FOFR se specializuje na přepravy nadrozměrných zásilek, přepravy zásilek spadající pod dohodu ADR (přeprava nebezpečného materiálu) a v neposlední řadě takových zásilek, které vyžadují individuální přístup a manipulaci. Přepravce doručuje po celé České republice od pondělí do pátku v časovém rozmezí od 8:00 do 17:30. Před doručením zásilky je příjemce informován emailem nebo textovou zprávou. V den doručení se s příjemcem spojí kurýr telefonicky.

Sledovaní zásilky: zde
Kontakt na dopravce: +420 220 400 918

DB SCHENKER:

O doručování nadrozměrných zásilek se stará společnost DB Schenker. Před doručením zásilky je příjemce informován emailem nebo textovou zprávou. V den doručení se s příjemcem spojí kurýr telefonicky. V případě nepřítomnosti, nabízí kurýr 3 pokusy o doručení.

Sledovaní zásilky: zde
Kontakt na dopravce: +420 311 711 001

OSOBNÍ ODBĚR:

ELMS service / muzza design
Budova B6
Ve žlíbku 1800/77
193 00 Praha 9 – Horní Počernice
Česká republika

V pracovních dnech od 9:00 do 16:00

DOPRAVA DO ZAHRANIČÍ:

Nenacházíte se na území České republiky? Žádný problém!
Objednávky zasíláme našim zákazníkům i do zahraničí.
Cena dopravy je přepočítána automaticky po vyplnění vaší doručovací adresy.
V případě dotazů se neváhejte obrátit na náš zákaznický servis na emailové adrese [email protected]
nebo na telefonním čísle Tel: +420 604 696 000

Navigace
Close

Můj košík

Nedávno prohlížené

Close

Rádi tě tady vidíme!

Heslo bude zasláno na vaši e-mailovou adresu .

Vaše osobní údaje budou použity pouze v souvislosti s tímto webem, ke správě přístupu k vašemu účtu a k dalším účelům popsaným v naší ochrana osobních údajů.

Již máte účet?

Close

Categories